Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Pomiń baner

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Informacje

Obrazowanie w komunikacji

23.02.2017
Katedra Teorii Komunikacji Wydziału Polonistyki zaprasza na konferencję "Obrazowanie w komunikacji". Organizatorzy pragną, aby była ona okazją do spotkania badaczy języka i komunikacji społecznej (interpersonalnej, publicznej, medialnej), podczas którego istota i formy procesu obrazowania zostaną uchwycone z różnych perspektyw badawczych.
więcej o Obrazowanie w komunikacji

Paląc spalasz siebie ...

28.10.2016
Katedra Teorii Komunikacji zaprasza na zebranie, które odbędzie się 3 listopada 2016 r. o godz. 13.00 w pokoju 33 (ul. Gołębia 20). Podczas spotkania dr Justyna Winiarska wygłosi referat pt. "Paląc spalasz siebie - plakat jako przykład multimodalnego amalgamatu".
więcej o Paląc spalasz siebie ...

Pani Profesor Jolanta Antas odebrała akt nominacyjny.

03.07.2014
Prezydent Bronisław Komorowski wręczył 25 czerwca w Warszawie akty nominacyjne nauczycielom akademickim oraz pracownikom nauki i sztuki. Wśród nowych profesorów znaleźli się uczeni z Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Pani Profesor Jolanta Antas odebrała akt nominacyjny.
wydarzenie

INTERNET JAKO MEDIUM KOMUNIKACJI INTERPERSONALNEJ

10.03.2014
ZAKŁAD TEORII KOMUNIKACJI UJ i ZAKŁAD KOMUNIKACJI JĘZYKOWEJ UŁ zapraszają na kolejne spotkanie z cyklu „ROZMOWY O KOMUNIKACJI". Referat wprowadzający do dyskusji na temat: INTERNET JAKO MEDIUM KOMUNIKACJI INTERPERSONALNEJ. PROBLEMY BADAWCZE przedstawi dr ANNA CHUDZIK (UJ) Spotkanie odbędzie się w czwartek, 20 marca 2014 r. w godz. 12.00-14.00 w Krakowie, na Uniwersytecie Jagiellońskim, ul. Gołębia 16, sala 42
więcej o INTERNET JAKO MEDIUM KOMUNIKACJI INTERPERSONALNEJ
wydarzenie

Nowy kierunek Język polski w komunikacji społecznej

20.02.2014
zostanie uruchomiony w roku akademickim 2014/2015. Program studiów łączy innowacyjne kształcenie humanistyczne z zakresu wiedzy o kulturze, literaturze, języku i komunikacji międzyludzkiej z elementami wiedzy i umiejętności z obszaru nauk społecznych – głównie medioznawstwa, podstaw psychologii i socjologii. Wśród form i metod prowadzenia zajęć uprzywilejowane zostają te, które umożliwiają uzyskanie praktycznych i specjalistycznych efektów kształcenia, zwłaszcza w zakresie umiejętności i kompetencji społecznych.
więcej o Nowy kierunek Język polski w komunikacji społecznej